Bebekler İçin En Önemli Alışveriş

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan başlayarak doğuma kadar bebeğiniz için alışveriş yapmaya başlarsınız. Bu alışverişler bazen bir kaosa bile dönüşebilir. Günümüzde o kadar fazla çeşit, ürün ve marka var ki… Bazen kendimizi kaybettiğimiz ve sırf kullanırız diye aldığımız eşyalar bile vardır ve çoğunlukla el sürülmeden bu eşyalar hayatımızdan silinip gider.

bebek-blog

Bebek alışverişinde en önemli olan konulardan biri genelde 4 yaşına kadar kullanılan bebek arabalarıdır. Bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından önem sırasında üst mertebe de bulunan bebek arabalarında o kadar fazla marka ve çeşit var ki, ebeveynlerin aklının karışması oldukça doğal. Dolayısı ile bebek arabası ve markasını seçerken fazlasıyla dikkat etmelisiniz ki daha sonra problemler yaşamayın.

1-Kanz Bebek Arabaları

Çok hafiftir ve kullanımı kolaydır. Oldukça dayanıklı olan bu bebek arabaları genellikle çift yönlü olarak da kullanılabilir. Sürüş ayarları mevcuttur. 5 farklı noktada bulunan emniyet kemerleri ile bebekleriniz Kanz bebek arabaları ile fazlasıyla güvenli.

Kanz bebek arabalarını keşfetmek için hemen tıklayın!

kanz

2- Chicco Bebek Arabaları

Chicco’nun tüm bebek arabası modelleri, çok amaçlı kullanımları ve oldukça güvenli olmalarından dolayı ebeveynlerin favori markalarından. 0 aylıktan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz Chicco bebek arabalarının tüm modellerine Bebecruz’dan ulaşabilirsiniz.

Chicco bebek arabalarını keşfetmek için hemen tıklayın!

chicco

3- Peg Perego Bebek Arabaları

Bir diğer iyi markalar arasında  yer alan Peg Perego da ebeveynlerin fazlasıyla tercih ettiği bebek arabalarından. Özellikle yurt dışında fazlasıyla kullanıcısı var. Olumlu özelliklerinden biri çift yönlü kullanımı. Eşyaların rahatlıkla sığabildiği kocaman sepetler, katlanılıp açılabilmesi ve uygun fiyatları ile de tercih sebeplerinden.

Peg Perego bebek arabalarını keşfetmek için hemen tıklayın.

pegperego

Demirbaş listesinin en başında olan bebek arabalarından favori 3 markamızı sizin için seçtik. Umarız bu yazı size bir rehber niteliği taşır 🙂

 

Reklamlar