Ünlü Annelerin Çocuklarından Stil İpuçları

Ünlülerin stillerinden ilham tabii ki alıyoruz. Artık sıra, çocuklarımız için de onların bebeklerinden ilham almakta. İşte Hande Ataizi, Pelin Karahan ve Deniz Akkaya’nın çocuklarından alabileceğiniz stil ipuçları…

İkinci el Bebecruz fırsatları için tıklayın!

1)Hande Ataizi – Leon

Siz de oğlunuzun ya da kızınızın hareketlerinde oldukça rahat olmalarını istiyorsanız, onları Hande Ataizi’nin seçimleri gibi spor bir stile büründürebilirsiniz. Rahat eşofman takımları, çizgili üst grupları ve tabii ki fazlasıyla şirin spor ayakkabıları sportif bir stil için kesin çözüm!

İkinci el alt ve üst takım fırsatları için tıklayın!

İkinci el Nike spor ayakkabı fırsatları için tıklayın!

İkinci el Adidas spor ayakkabı fırsatları için tıklayın!

hande-ataizi-1148162

 

2) Pelin Karahan – Ali Demir

Siz de çizgi film karakterlerine bayılıyorsanız çocuğunuza Disney karakterlerinin olduğu renkli giysiler giydirebilirsiniz. Dolaplarını açtıkça renkli parçalar görmek sizi de onu da mutlu edecektir. Bebeğinizi bu karakterlerden oluşan parçalarla giydirdikçe, içinizdeki çocuğu da yaşatmış olursunuz. 🙂 Disney ve Hello Kitty markalarını inceleyebilirsiniz.

İkinci el Disney fırsatları için tıklayın!

İkinci el Hello Kitty fırsatları için tıklayın!

pelin karahan

 

3) Deniz Akkaya – Ayşe

Bir kızınız varsa ve onun prenseslere  benzemesini istiyorsanız Deniz Akkaya’yı örnek alarak kızınızı bir masal kahramanına dönüştürmeniz hiç de zor değil. Minik güzel elbiseler ve renkli eteklerle sizin de bebeğiniz bir prensese dönüşebilir. Tek yapmanız gereken Bebecruz’da Deniz Akkaya’nın dolabını incelemek.

Deniz Akkaya’nın Bebecruz dolabını incelemek için tıklayın!

deniz akkaya

Reklamlar