Bebekleriniz de Modayı Takip Etsin!

Günlük hayatta ya da özel günlerde giydiğiniz kıyafetlere özen gösteriyorsunuz değil mi? Peki minik bebeklerinizin de size ayak uydurmasını istemez misiniz? Güncel trendlere ve renklere uygun olarak onlarla birlikte hem stil sahibi hem de oldukça sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz.

İkinci el bebek giyim fırsatları için tıklayın!

Tümüyle sevimli olan ve eğlenceli renklere buluşan tasarımlar, bebeğiniz ile buluşuyor. Sezonun en çok öne çıkan renk tonlarından olan mavi, pembe ve kırmızı ise çocuğunuzu adeta şirinlik abidesine dönüştürecek. Özellikle rahat hareket etmelerini sağlayan body ve tulumlar bizim favorimiz!

bebecruz tulum pembe

İkinci el body ve tulum fırsatları için tıklayın!

Kız çocukları için şık ve modayı yakından takip eden bir görünüm istiyorsanız, onlara çok cici ve içinizi açacak desenlerde elbise giydirmenizi öneriyoruz. Sokakta anne-kız yürürken spot ışıklarını üzerinize çekmeye hazır olun.

bebecruz elbise

İkinci el elbise fırsatları için tıklayın!

Minik beyler için ise en dikkat çekici unsur tabii ki minik sneaker’lar! Çocuk giyimine yalın ve eğlenceli tasarımlarla renk katan Adidas, Nike, New Balance gibi markalar ile bebekleriniz moda dolu adımlar atacak!

nike bebecruz

İkinci el Adidas spor ayakkabı fırsatları için tıklayın!

İkinci el Nike spor ayakkabı fırsatları için tıklayın!

İkinci el New Balance spor ayakkabı fırsatları için tıklayın!

Minikler için tasarlanan bu eğlenceli ve şık tasarımlar bizim içi daima baş rolde! Değerli bebeklerinizin yüzündeki gülümsemeyi biraz daha artırabilmek için işe Bebecruz’u keşfederek başlayabilirsiniz.

İkinci el Bebecruz fırsatları için tıklayın!

Bebecruz Moda Editörü

                                                                                                                                        Yeliz Gültekin

Reklamlar