Hayalleri Süsleyen Oyuncak Bebekler

Hepimiz bu dönemlerden geçtik. Neredeyse tüm kızların hayallerini süsleyen oyuncak bebeklerle oynadık, onları ailemizden biri gibi gördük hatta gittiğimiz her yere onları da yanımızda sürükledik. Oyuncak bebekler tüm kız çocukları ve bebeklerin hayallerini süslemeye bugün de devam ediyor!

İkinci el Barbie fırsatları için tıklayın!

barbie bebecruz

Özellikle bizlerin zamanında Barbie ve arkadaşları oyuncak dolaplarımızda büyük yer kaplıyordu. Günler geçtikçe ve oyuncak dünyası gelişmesini sürdürdükçe Barbie’lerin yanı sıra farklı markalar da bu tarz oyuncak bebekler yaratmaya başladı. Bunlardan en önemlilerinden biri de Monster High bebekleri.

İkinci el Monster High fırsatları için tıklayın.

monster high bebecruz

Barbie’lerin temiz, şık ve güzel suratlarından farklı olarak oldukça renkli ve eğlenceli olan bu bebekleri, bir anda tüm çocukların elinde görür olduk. E peki haksızlar mı? Tabii ki hayır! Bunların dışında bizim de favorimiz olan Disney’in figür ve peluş karakterleri ise oyuncak marka listelerinde üst sıralarda yerini kullanmaya devam ediyor. O zaman size bir sır verelim; aslında bizim de favorimiz Disney ve oyuncakları!

İkinci el Disney fırsatları için tıklayın!

disney bebecruz

Reklamlar