Bebeğiniz İçin Hastane Çantası

Doğum yaklaşıyor, yavaş yavaş ister istemez bunun bir stresi de oluyor. ‘Doğum nasıl geçecek, bizi nasıl bir hayat bekliyor, her şey istediğimiz gibi gidecek mi?’ soruları kafaları meşgul ederken, yapılacak gerekli şeyleri atlayabiliyor ya da üzerinde fazla düşünülmeden bu işler halledilebiliyor. Bu durumu yaşamamak ve üzerinize daha çok stres yüklememek için doğuma giderken bebeğinizin hastane çantasında neler olacağını sizin için toparladık!

bebecruz 3

İkinci el bebek ürünleri için tıklayın.

İkinci el bebek hastane çıkışı fırsatları için tıklayın.

İlk Olarak Kıyafetler…

Bir hastane çantasında olmazsa olmaz olan kıyafetlerden biri kolsuz body’ler, zıbın ve tulumdur. Bu ürünleri hastane odasındayken kullanabilirsiniz. Bebeğinizin ısınmasına yardımcı olurlar.

İkinci el bebek body ve tulum fırsatları için hemen tıklayın.

bebecruz

Bunların dışında mevsime göre çorap ve patikleri yanınızda mutlaka bulundurmalısınız. Bebişlerinizin ayaklarını üşütmek istemezsiniz öyle değil mi? 🙂 Bu çocuğunuzun üşümemesi adına yelek ve hırkaları da bavula eklemenizi tavsiye ederiz.

İkinci el bebek ayakkabı fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek hırka ve yelek fırsatları için tıklayın.

Gelelim Aksesuarlara…

Yanınıza almanız gereken en önemli bebek eşyalarını sıraladık. Şimdi sıra aksesuarlar ve yardımcı ürünlerde… Bu eşyaların arasında şapka, eldiven, bebek bezi, ıslak mendil, isteğe göre biberon-emzik, delikli yumuşak bir battaniye, yan yatırma yastığı ve havlu gibi yan ürünleri de isteğinize göre yanınızda götürmek isteyebilirsiniz.

İkinci el bebek şapka, bere, eldiven fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek battaniye fırsatları için tıklayın.

bebecruz 2

Doğumdan önce telaşa kapılmadan bu çantayı hazırlayıp, gözünüzün önünde bir yere koyarsanız, hiç panik yapmadan ve içiniz rahat bir biçimde doğuma gitmeye hazırsınız demektir 🙂

Reklamlar