Stilleri İle Annelerinin İzinden Giden Ünlü Bebekler

bebecruz blog

Dünyaca ünlü isimlerin stillerini takip etmek çoğumuzun hobisi haline geldi. Telefonlarımızdaki aplikasyonlarda onların kişisel sayfalarını takip ediyor, sanal ortamda stillerini araştırıyor ve ne giydiklerini sürekli olarak takip etmeye çalışıyoruz. Peki ya onların bebekleri?

İkinci el bebek giyim fırsatları için tıklayın.

Dünyaca ünlü isimlerin çocukları da stil bakımından anneleri ya da babalarının peşinden gidiyor ve onları örnek alıyorlar. Bu isimlerin başında Beyonce’nın kızı Blue Ivy, Kim Kardashian’ın kızı North West ve Victoria Beckham’ın kızı Harper geliyor. İşte ünlü bebeklerin stillerinden ilham alınacak moda notları!

Blue Ivy:

beyonce-blue-ivy-bebecruz 2 - Kopya

Zaman zaman annesi için sahneye bile çıkan isim Blue Ivy… Doğduğundan bu yana kameraların odak noktası haline gelen Blue Ivy, annesi ile aynı tonlarda giyinmeye bayılıyor. Soğuk havalarda dizlerine kadar inen paltoları tercih ediyor ve genelde tercihini siyah ve gri tonlarından yana kullanıyor. Siz de bebeğinizin stilinin Blue Ivy’nin tarzına benzemesini istiyorsanız Carter’s, B&G Store ve Mango gibi markaları incelemenizi tavsiye ederiz.

İkinci el bebek yağmurluk, mont ve kaban fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek Carter’s fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek B&G Store fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek Mango Kids fırsatları için tıklayın.

 

North West:

kim kardashian-north west-bebecruz

Annesi ile bir örnek giyinmeye bayılan bir diğer çocuklardan biri ise Nort West. Doğduğundan beri stili ile öne çıkan North West tarzı ile annesini hiç aratmıyor. Gardırobunda ise dünyaca ünlü moda evlerinin tasarımlarını bulmak mümkün.  Moda kraliçelerinden biri olan Kim Kardashian gibi elbiseler ve ayakkabılara fazlasıyla düşkün olan Nort West’in stilini takip edebilmeniz için Burberry, H&M ve Ralph Lauren gibi markaları inceleyebilirsiniz.

İkinci el bebek etek ve elbise modelleri için tıklayın.

İkinci el bebek Burberry fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek H&M fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek Ralph Lauren fırsatları için tıklayın.

 

Harper Beckham:

victoria-beckham--a

Onu genelde ya babası ile gezerken ya da defilelerde ön sıralarda görüyoruz. Ünlü bebek listesinde favorilerimizden biri olan Harper Beckham sade stili ile adeta kalplerimizi çeliyor. Genelde yaşına uygun ve düz renkli babet ya da botları tercih eden Harper kış mevsiminde seçimini puf montlar ve kabanlardan yana kullanıyor ve renkli giyinmeyi de çok seviyor. Bebeğinizin stilinin ona benzemesi için Armani Junior, Gap ve Zara gibi markaları inceleyebilirsiniz.

İkinci el bebek Armani Junior fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek Gap fırsatları için tıklayın.

İkinci el bebek Zara fırsatları için tıklayın.

Reklamlar